Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

566 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 505 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1138 m²Prodej stavebního pozemku 1138 m²
Prodej stavebního pozemku 1138 m²
Prodej stavebního pozemku 1138 m²

Prodej stavebního pozemku 1138 m²

Všeruby, okres Domažlice

1 642 000 Kč

1 443 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 683 m²Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²

Prodej stavebního pozemku 683 m²

Neužilní, Paskov

1 780 000 Kč

2 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michnáč
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Petr Michnáč

Petr Michnáč

4.7

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

tř. Těreškovové, Karviná

1 859 000 Kč

34 426 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 999 999 Kč

111 111 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Pražská 3002/16, Teplice

1 960 000 Kč

50 256 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej stavebního pozemku 1330 m²Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

1 099 900 Kč

827 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Vintířov, okres Sokolov

1 699 900 Kč

24 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 615 m²Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²

Prodej stavebního pozemku 615 m²

Úzká 649, Rtyně v Podkrkonoší

1 100 000 Kč

1 789 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
1...789...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 505 nemovitostí