Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

1 348 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 612 m²Prodej stavebního pozemku 612 m²
Prodej stavebního pozemku 612 m²
Prodej stavebního pozemku 612 m²

Prodej stavebního pozemku 612 m²

Římov, okres České Budějovice

2 550 000 Kč

2 350 000 Kč

3 840 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 858 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 740 m²Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²

Prodej stavebního pozemku 740 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 183 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Strunkovice nad Volyňkou, okres Strakonice

1 536 000 Kč

2 201 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²

Janov, okres Bruntál

3 290 000 Kč

2 990 000 Kč

16 162 Kč/m2

Realitní makléř: Klaudie Pavlusová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Klaudie Pavlusová

Klaudie Pavlusová

3.8

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej chaty 61 m², pozemek 347 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 347 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 347 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 347 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 347 m²

Na hlavní, Mikulov

2 990 000 Kč

49 016 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Pod Zvonek, Český Těšín, Český Těšín

2 700 000 Kč

2 590 000 Kč

39 242 Kč/m2

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Divišova, Hranice, Karviná

2 690 000 Kč

2 290 000 Kč

30 946 Kč/m2

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 1356 m²Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

3 239 560 Kč

2 850 000 Kč

2 102 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Široký Brod 85, Mikulovice

2 990 000 Kč

1 999 000 Kč

7 688 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

U Velkého rybníka ev. č. 93, Jesenice

2 750 000 Kč

2 250 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
1...293031...135

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 858 nemovitostí