Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

775 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1244 m²Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Březno, okres Chomutov

2 620 000 Kč

2 106 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 370 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Horní Kostelec 62, Červený Kostelec

2 900 000 Kč

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1019 m²Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Rudná pod Pradědem, okres Bruntál

2 500 000 Kč

2 300 000 Kč

2 257 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 495 000 Kč

2 295 000 Kč

1 829 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej bytu 3+1 97 m²Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²

Prodej bytu 3+1 97 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 000 000 Kč

30 928 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

2 850 000 Kč

33 140 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Angreštový sad 346, Krupka

2 793 600 Kč

3 200 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Vítkovice 7, Lubenec

2 790 000 Kč

2 000 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 2174 m²Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Třinec, Frýdek-Místek

2 600 000 Kč

1 196 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Chrastice 8, Staré Město

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

37 727 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1...121314...78

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 370 nemovitostí