Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

782 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 831 m²Prodej stavebního pozemku 831 m²
Prodej stavebního pozemku 831 m²
Prodej stavebního pozemku 831 m²

Prodej stavebního pozemku 831 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

2 992 000 Kč

3 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 383 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 865 m²Prodej stavebního pozemku 865 m²
Prodej stavebního pozemku 865 m²
Prodej stavebního pozemku 865 m²

Prodej stavebního pozemku 865 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

2 653 000 Kč

3 067 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

2 938 000 Kč

3 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 869 m²Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²

Prodej stavebního pozemku 869 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

2 695 000 Kč

3 101 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Horní Životice 61, Horní Životice

3 300 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Kysucká, Český Těšín, Český Těšín

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

38 088 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Znojemská, Hrušovany nad Jevišovkou

3 090 000 Kč

2 990 000 Kč

57 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Dubická, Česká Lípa

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

42 545 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Perštejn, okres Chomutov

2 430 000 Kč

2 700 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Lázeňská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

3 950 000 Kč

2 650 000 Kč

126 190 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
1...141516...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 383 nemovitostí