Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

782 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Fučíkova, Planá, Planá

2 890 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 388 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

3 000 000 Kč

1 333 Kč/m2

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Dačice, okres Jindřichův Hradec

2 950 000 Kč

52 679 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 98 m²Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²

Prodej bytu 2+1 98 m²

Uherčice 13, Uherčice

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

25 408 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1456 m²Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Jarošov nad Nežárkou, okres Jindřichův Hradec

2 480 000 Kč

1 703 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

3 574 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Nerudova, Moravské Budějovice

2 969 400 Kč

2 650 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Buškovice, Podbořany

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

13 925 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Na Lánech 250/92, Ostrava - Nová Ves

2 290 000 Kč

2 250 000 Kč

83 333 Kč/m2

1...181920...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 388 nemovitostí