Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

785 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1167 m²Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Ledce, okres Mladá Boleslav

2 790 000 Kč

2 391 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 388 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Gebauerova 902/11, Ostrava - Přívoz

2 800 000 Kč

36 842 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1044 m²Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Lomec, okres Klatovy

2 923 200 Kč

2 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 697 m²Prodej stavebního pozemku 697 m²
Prodej stavebního pozemku 697 m²
Prodej stavebního pozemku 697 m²

Prodej stavebního pozemku 697 m²

Pod Hřištěm, Polná

2 718 300 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1961 m²Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Chvalšiny, okres Český Krumlov

2 100 000 Kč

1 071 Kč/m2

Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²

Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²

Solany 82, Děčany

2 999 000 Kč

34 080 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1290 m²Prodej stavebního pozemku 1290 m²
Prodej stavebního pozemku 1290 m²
Prodej stavebního pozemku 1290 m²

Prodej stavebního pozemku 1290 m²

Ostružno, okres Jičín

2 990 000 Kč

2 318 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 14 m²Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²

Prodej bytu 1+kk 14 m²

Moravská 205/14, Karlovy Vary

2 200 000 Kč

157 143 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Čechova 552, Milevsko

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Prodej chaty 50 m²Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²

Prodej chaty 50 m²

, Ostrava

2 399 000 Kč

47 980 Kč/m2

1...212223...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 388 nemovitostí