Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 821 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 97 m²Prodej domu 140 m², pozemek 97 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 97 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 97 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 97 m²

U Pily 221, Havlíčkův Brod

6 490 000 Kč

46 357 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 272 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej projektu 114 m², pozemek 954 m²Prodej projektu 114 m², pozemek 954 m²
Prodej projektu 114 m², pozemek 954 m²
Prodej projektu 114 m², pozemek 954 m²

Prodej projektu 114 m², pozemek 954 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

7 512 000 Kč

65 895 Kč/m2

Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²

Lhotka u Radnic, Lhotka u Radnic

10 490 000 Kč

7 990 000 Kč

38 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²

Dolní Rokytnice, Rokytnice nad Jizerou

5 950 000 Kč

5 450 000 Kč

35 161 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 83 m²Prodej bytu 4+kk 83 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m²

Prodej bytu 4+kk 83 m²

Heřmánková, Ostrava

5 890 000 Kč

70 964 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 50 m²

Bratčice, okres Brno-venkov

5 690 000 Kč

5 190 000 Kč

51 900 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²

Olšina 12, Horní Planá

7 950 000 Kč

49 688 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Náměstí, Horní Planá

6 990 000 Kč

84 217 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Harrachov, okres Jablonec nad Nisou

8 900 000 Kč

7 900 000 Kč

131 667 Kč/m2

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Číhošť 54, Číhošť

9 999 000 Kč

7 499 000 Kč

29 640 Kč/m2

1...172173174...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 272 nemovitostí