Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 826 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

K Dražejovu, Strakonice

6 090 000 Kč

99 836 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 272 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 52 m²Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²

Prodej bytu 3+kk 52 m²

Javorná 8, Čachrov

6 990 000 Kč

6 190 000 Kč

119 038 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Velešovice

6 499 000 Kč

5 950 000 Kč

95 968 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²

1. května, Uherský Brod

6 240 000 Kč

5 740 000 Kč

38 267 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 707 m²Prodej stavebního pozemku 707 m²
Prodej stavebního pozemku 707 m²
Prodej stavebního pozemku 707 m²

Prodej stavebního pozemku 707 m²

55, Černá v Pošumaví

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

10 594 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej stavebního pozemku 1743 m²Prodej stavebního pozemku 1743 m²
Prodej stavebního pozemku 1743 m²
Prodej stavebního pozemku 1743 m²

Prodej stavebního pozemku 1743 m²

Klabalská I, Zlín

9 290 000 Kč

8 790 000 Kč

5 043 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2169 m²Prodej stavebního pozemku 2169 m²
Prodej stavebního pozemku 2169 m²
Prodej stavebního pozemku 2169 m²

Prodej stavebního pozemku 2169 m²

Pod Třešňovkou, Plzeň

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

4 145 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Školní louka, Pernink

6 900 000 Kč

34 500 Kč/m2

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

Školní louka, Pernink

7 300 000 Kč

52 143 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hornická, Karlovy Vary

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

1...176177178...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 272 nemovitostí