Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 837 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Fryšták, okres Zlín

5 690 000 Kč

118 542 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 310 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Rezkova, Brno

6 999 000 Kč

166 643 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Žeranovice 128, Žeranovice

7 900 000 Kč

7 290 000 Kč

34 065 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej stavebního pozemku 1150 m²Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Oslavany, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

4 774 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1742 m²Prodej stavebního pozemku 1742 m²
Prodej stavebního pozemku 1742 m²
Prodej stavebního pozemku 1742 m²

Prodej stavebního pozemku 1742 m²

Skalice u Frýdku-Místku

6 079 580 Kč

3 490 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej bytu 2+kk 75 m²Prodej bytu 2+kk 75 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m²

Prodej bytu 2+kk 75 m²

Nádražní 162, Želechovice nad Dřevnicí

6 890 000 Kč

91 867 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej stavebního pozemku 23268 m²Prodej stavebního pozemku 23268 m²
Prodej stavebního pozemku 23268 m²
Prodej stavebního pozemku 23268 m²

Prodej stavebního pozemku 23268 m²

Rádlo, okres Jablonec nad Nisou

8 958 180 Kč

385 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 5+1 113 m²Prodej bytu 5+1 113 m²
Prodej bytu 5+1 113 m²
Prodej bytu 5+1 113 m²

Prodej bytu 5+1 113 m²

Veleslavínova, Plzeň

7 990 000 Kč

7 499 000 Kč

66 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 1658 m²Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Hrobice, okres Pardubice

7 990 000 Kč

4 819 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
1...262728...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 310 nemovitostí