Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 827 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 7273 m²Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Březnice, okres Tábor

8 000 300 Kč

1 100 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 259 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Bečov, okres Most

9 990 000 Kč

34 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Česká 4752, Zlín

6 390 000 Kč

6 290 000 Kč

70 674 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Nádražní, Morkovice-Slížany

8 890 000 Kč

38 319 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

5 692 500 Kč

46 660 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej stavebního pozemku 5240 m²Prodej stavebního pozemku 5240 m²
Prodej stavebního pozemku 5240 m²
Prodej stavebního pozemku 5240 m²

Prodej stavebního pozemku 5240 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

1 468 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Pivovarská 538, Teplá

5 750 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Zlín, okres Zlín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

85 619 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Dukelská 238, Litvínov - Chudeřín

10 990 000 Kč

9 999 000 Kč

39 996 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 890 000 Kč

8 390 000 Kč

182 391 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
1...282930...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 259 nemovitostí