Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 832 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Sluneční 324/6, Křelov-Břuchotín - Křelov

5 500 000 Kč

5 200 000 Kč

61 176 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 313 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Ostravská 666, Petřvald

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

32 378 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Nová Pražská, Benešov

5 590 000 Kč

5 549 000 Kč

129 047 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 4+1 95 m²Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²

Prodej bytu 4+1 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Pertoltice 9, Pertoltice

8 900 000 Kč

7 350 000 Kč

31 957 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Přední cesta 1359/10, Plzeň - Černice

10 990 000 Kč

9 990 000 Kč

129 740 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Velký Újezd 41, Chorušice

7 740 000 Kč

6 390 000 Kč

31 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
1...313233...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 313 nemovitostí