Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 837 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1212 m²Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Kostelec u Křížků, okres Praha-východ

9 945 000 Kč

7 990 000 Kč

6 592 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 348 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3378 m²Prodej stavebního pozemku 3378 m²
Prodej stavebního pozemku 3378 m²
Prodej stavebního pozemku 3378 m²

Prodej stavebního pozemku 3378 m²

Bezručova, Turnov

10 900 000 Kč

9 300 000 Kč

2 753 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

28. října 1231, Kladno - Švermov

10 800 000 Kč

9 300 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

8 837 355 Kč

8 829 000 Kč

65 888 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

6 049 000 Kč

45 142 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Radešínská Svratka 119, Radešínská Svratka

9 490 000 Kč

54 540 Kč/m2

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Slatina nad Úpou, Slatina nad Úpou

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

34 946 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

8 985 000 Kč

68 068 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²

Sochorova 1548, Dvůr Králové nad Labem

5 290 000 Kč

26 450 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Pod Lesem 567/41, Horní Jiřetín

9 999 000 Kč

111 100 Kč/m2

1...404142...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 348 nemovitostí