Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 830 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Měchnovská, Chodov, Praha

7 800 000 Kč

216 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 297 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1140 m²Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

7 390 000 Kč

6 482 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Chlebičov, okres Opava

9 900 000 Kč

26 053 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5228 m²Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Železnice, okres Jičín

7 500 000 Kč

1 435 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 130 m²Prodej bytu 4+1 130 m²
Prodej bytu 4+1 130 m²
Prodej bytu 4+1 130 m²

Prodej bytu 4+1 130 m²

Evropská 124/23, Cheb

5 500 000 Kč

42 308 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prostřední, Zlín

5 490 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

Křížkovského, Brno

5 990 000 Kč

157 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 73 m²Prodej bytu 2+1 73 m²
Prodej bytu 2+1 73 m²
Prodej bytu 2+1 73 m²

Prodej bytu 2+1 73 m²

K Nedvězí 108, Praha - Královice

8 490 000 Kč

116 301 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Pohořelice - Nová Ves, okres Brno-venkov

5 290 000 Kč

88 167 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Jabloňová, Rychvald

7 790 000 Kč

83 763 Kč/m2

1...474849...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 297 nemovitostí