Nemovitosti na prodej

6 038 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 666 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²

Horní Lhota ev. č. 1016, Horní Lhota

Neveřejná cena

Populární

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Lhotka ev. č. 52, Lhotka

3 600 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

Kříženeckého náměstí, Praha

12 800 000 Kč

147 126 Kč/m2

Populární

Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²
Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²
Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²

Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²

Koberovice, okres Pelhřimov

4 790 000 Kč

4 380 000 Kč

19 554 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 2794 m²Prodej stavebního pozemku 2794 m²
Prodej stavebního pozemku 2794 m²
Prodej stavebního pozemku 2794 m²

Prodej stavebního pozemku 2794 m²

Cetkovice, okres Blansko

5 229 000 Kč

1 872 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Sokolská 699/11, Podivín

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

14 789 000 Kč

197 187 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
1...121314...604

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 666 nemovitostí