Nemovitosti na prodej

6 114 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Tučapy, okres Tábor

1 290 000 Kč

23 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 925 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Brozany 111, Staré Hradiště

6 850 000 Kč

6 690 000 Kč

55 289 Kč/m2

Realitní makléř: Věra Veliká
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.
Realitní makléř: Věra Veliká

Věra Veliká

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.

Populární

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Čerňovice, Čerňovice

850 000 Kč

530 000 Kč

9 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Nebužely, okres Mělník

5 990 000 Kč

29 950 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Populární

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

K Ráji, Plzeň

1 490 000 Kč

67 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Kounická, Praha

15 960 000 Kč

140 000 Kč/m2

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Třebovle, okres Kolín

3 495 000 Kč

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 88 m²Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²

Prodej bytu 3+kk 88 m²

Moskevská, Karlovy Vary

5 990 000 Kč

68 068 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Luká - Ješov

1 230 000 Kč

1 317 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...202122...612

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 925 nemovitostí