Nemovitosti na prodej

6 124 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Benešovo náměstí 2473, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 919 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 890 m²Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²

Prodej stavebního pozemku 890 m²

Adamov, okres Blansko

2 900 000 Kč

3 258 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

U Nemocnice, Frýdek-Místek

2 890 000 Kč

74 103 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Petrovická, Krnov

1 190 000 Kč

20 169 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 290 000 Kč

165 682 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Jeremiášova, Praha

9 500 000 Kč

153 226 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 113 m²Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²

Prodej bytu 4+1 113 m²

Jateční 1410/2, Aš

2 750 000 Kč

24 336 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Báňovice, okres Jindřichův Hradec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²

Řehenice, okres Benešov

2 200 000 Kč

59 459 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
1...262728...613

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 919 nemovitostí