Nemovitosti na prodej

6 097 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 833 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Letovská 821, Praha 18 - Letňany

10 950 000 Kč

140 385 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU

Populární

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Laštůvkova, Brno

4 990 000 Kč

131 316 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 50 m²Prodej bytu 1+kk 50 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m²

Prodej bytu 1+kk 50 m²

Sadová 959/36, Karlovy Vary

5 200 000 Kč

4 750 000 Kč

95 000 Kč/m2

Populární

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Mírová, Město Touškov

8 900 000 Kč

37 083 Kč/m2

Populární

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Farské Vrše 321, Deštná

14 490 000 Kč

12 900 000 Kč

40 313 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Bellušova 1823/45, Praha 13 - Stodůlky

8 190 000 Kč

112 192 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Kozlovice 186, Kozlovice

6 600 000 Kč

5 600 000 Kč

34 568 Kč/m2

Populární

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Za ovčínem, Praha

15 907 500 Kč

54 665 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Na slupi, Nové Město, Praha

11 490 000 Kč

166 522 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
1...353637...610

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 833 nemovitostí