Nemovitosti na prodej

6 122 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Klíšská 367/110, Ústí nad Labem - Klíše

3 290 000 Kč

2 740 000 Kč

66 829 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 916 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Mařákova 1811/36, Brno - Líšeň

6 825 000 Kč

56 875 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²

Želiv, okres Pelhřimov

2 800 000 Kč

27 184 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Populární

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Habřinská stráň ev. č. 152, Úštěk - Habřina

3 490 000 Kč

36 737 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Provazníkova, Brno

7 800 000 Kč

98 734 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Populární

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

7 679 500 Kč

73 841 Kč/m2

Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²

Borovany, okres České Budějovice

9 950 000 Kč

8 500 000 Kč

44 737 Kč/m2

1...383940...613

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 916 nemovitostí