Nemovitosti na prodej

6 139 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Franzova 969/63, Brno - Maloměřice

4 990 000 Kč

81 803 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 936 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

7 999 999 Kč

36 364 Kč/m2

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Maková 1053, Šestajovice

31 620 000 Kč

98 813 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Lošánky 31, Lošany

3 995 000 Kč

39 554 Kč/m2

Populární

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

9 500 000 Kč

76 613 Kč/m2

Populární

Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²

Bližná ev. č. 83, Černá v Pošumaví

17 720 000 Kč

14 975 000 Kč

44 044 Kč/m2

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Březník 50, Březník

6 750 000 Kč

25 862 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Populární

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Na Rybníčku 354, Dubňany

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

25 000 Kč/m2

1...404142...614

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 936 nemovitostí