Nemovitosti na prodej

6 151 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

třída Dukelských hrdinů 1009, Jáchymov

2 399 000 Kč

39 983 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 990 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Bělehradská 289, Pardubice - Polabiny

5 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1124 m²

Bezděkov, Švihov

Neveřejná cena

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Na Zlaté stoce 1596/10a, České Budějovice 2

3 250 000 Kč

104 839 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 47 m²Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²

Prodej bytu 1+1 47 m²

Hlavní, Smržovka

1 990 000 Kč

42 340 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Vranovice, okres Brno-venkov

17 000 000 Kč

16 999 000 Kč

89 000 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Na Pískách 744, Horoměřice

12 900 000 Kč

77 246 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²

Pastviny ev. č. 221, Pastviny

1 400 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2092 m²Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 500 000 Kč

1 195 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Gagarinova 517/25, Karlovy Vary - Drahovice

4 900 000 Kč

87 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
1...464748...616

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 990 nemovitostí