Nemovitosti na prodej

6 152 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Odboje 450, Sokolov

4 500 000 Kč

3 790 000 Kč

19 141 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 998 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Nad Kajetánkou 207/21, Praha 6 - Břevnov

8 490 000 Kč

188 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Školská 689/20, Praha 1 - Nové Město

10 990 000 Kč

199 818 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1700 m²Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Čížkrajice, České Budějovice

3 230 000 Kč

1 900 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 57 m²Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²

Prodej domu 57 m²

Chbany, Chomutov

4 990 000 Kč

4 300 000 Kč

75 439 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

4 790 000 Kč

78 525 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Denisova, Ostrava

5 900 000 Kč

55 660 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prašná, Varnsdorf

7 600 000 Kč

6 950 000 Kč

31 591 Kč/m2

1...484950...616

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 998 nemovitostí