Nemovitosti na prodej

6 079 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²

Na Výsluní, Litoměřice

6 500 000 Kč

5 997 000 Kč

79 960 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 899 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Břežany, okres Znojmo

4 290 000 Kč

42 475 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

Neveřejná cena

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Slunečný vrch 1551, Vrchlabí

24 480 000 Kč

22 490 000 Kč

75 217 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

K Dražejovu, Strakonice

8 295 000 Kč

99 940 Kč/m2

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Elišky Přemyslovny 451, Praha - Zbraslav

1 300 000 Kč

92 857 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Julčín, Úštěk

1 836 900 Kč

13 916 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 38 m²Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²

Prodej bytu 2+1 38 m²

Borová 544/39, Karlovy Vary - Rybáře

2 700 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

5. května 568, Česká Kamenice

3 600 000 Kč

31 034 Kč/m2

1...535455...608

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 899 nemovitostí