Nemovitosti na prodej

6 144 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 234 m²Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²

Prodej domu, pozemek 234 m²

Kojetín III-Kovalovice, Kojetín

1 490 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 024 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²

Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²

Lichkov 137, Lichkov

11 490 000 Kč

15 590 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 1288 m²Prodej stavebního pozemku 1288 m²
Prodej stavebního pozemku 1288 m²
Prodej stavebního pozemku 1288 m²

Prodej stavebního pozemku 1288 m²

Kamenec u Poličky, okres Svitavy

528 400 Kč

410 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²

Dolík 57, Havlíčkův Brod - Šmolovy

5 200 000 Kč

27 368 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Frymburk 391, Frymburk

4 190 000 Kč

135 161 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

Za Pilou 1263, Trhové Sviny

5 990 000 Kč

63 053 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Kolešovice 242, Kolešovice

5 270 000 Kč

55 474 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Plav ev. č. 60, Plav

3 750 000 Kč

64 655 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²

Náves 3, Hrusice

17 990 000 Kč

73 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Nádražní 239, Žamberk

2 310 000 Kč

40 526 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...676869...615

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 024 nemovitostí