Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

90 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

999 000 Kč

49 950 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 386 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 43 m²Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²

Prodej chaty 43 m²

Nový Hrádek, Náchod

2 890 000 Kč

67 209 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Markvartice, okres Jičín

2 500 000 Kč

1 232 Kč/m2

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Roškopov 35, Stará Paka

2 900 000 Kč

13 182 Kč/m2

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Hony 23, Police nad Metují

2 990 000 Kč

2 890 000 Kč

11 606 Kč/m2

Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

136 318 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 251 m²Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²

Prodej stavebního pozemku 251 m²

Na Skalce, Častolovice

1 195 000 Kč

4 761 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 474 m²Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²

Prodej stavebního pozemku 474 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

2 500 000 Kč

5 274 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 386 nemovitostí