Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

85 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Roškopov 35, Stará Paka

2 900 000 Kč

13 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 346 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Hony 23, Police nad Metují

2 990 000 Kč

2 890 000 Kč

11 606 Kč/m2

Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

136 318 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 251 m²Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²

Prodej stavebního pozemku 251 m²

Na Skalce, Častolovice

1 195 000 Kč

4 761 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 474 m²Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²

Prodej stavebního pozemku 474 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

2 500 000 Kč

5 274 Kč/m2

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Bernartice 176, Bernartice

2 990 000 Kč

13 653 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29.2 m²Prodej bytu 1+kk 29.2 m²
Prodej bytu 1+kk 29.2 m²
Prodej bytu 1+kk 29.2 m²

Prodej bytu 1+kk 29.2 m²

Legionářská, Jakubské Předměstí, Jaroměř

2 190 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Královecká 87, Trutnov - Libeč

1 498 000 Kč

1 398 000 Kč

35 846 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

K. V. Raise 122, Hostinné

1 665 000 Kč

11 404 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 346 nemovitostí