Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 219 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Suchovršice 124, Suchovršice

2 490 000 Kč

36 618 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Červený Kostelec, okres Náchod

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

2 650 000 Kč

2 645 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

U Nádraží 264, Rokytnice v Orlických horách

2 620 000 Kč

67 179 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

2 379 465 Kč

95 179 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Horní Kostelec 62, Červený Kostelec

2 900 000 Kč

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1187 m²Prodej stavebního pozemku 1187 m²
Prodej stavebního pozemku 1187 m²
Prodej stavebního pozemku 1187 m²

Prodej stavebního pozemku 1187 m²

Hřibiny-Ledská, okres Rychnov nad Kněžnou

3 000 000 Kč

2 550 000 Kč

2 148 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²

Slavoňov 55, Slavoňov

3 199 000 Kč

2 499 000 Kč

27 767 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 219 nemovitostí