Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

22 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 75 m²Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²

Prodej chalupy 75 m²

Kruh, Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 140 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 160 m²Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²

Prodej chalupy 160 m²

Bozkov, Semily

1 990 000 Kč

12 438 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

1 990 000 Kč

58 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

789 000 Kč

11 271 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Smetanova, Lomnice nad Popelkou

1 999 000 Kč

48 756 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Plavy, okres Jablonec nad Nisou

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1891 m²Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Lužecká 350, Raspenava

1 796 450 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 828 m²Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²

Prodej stavebního pozemku 828 m²

Velenice, okres Česká Lípa

1 100 000 Kč

699 000 Kč

844 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej stavebního pozemku 1346 m²Prodej stavebního pozemku 1346 m²
Prodej stavebního pozemku 1346 m²
Prodej stavebního pozemku 1346 m²

Prodej stavebního pozemku 1346 m²

Mařenice, Mařenice

1 990 000 Kč

1 478 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 140 nemovitostí