Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

17 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Smetanova, Lomnice nad Popelkou

1 999 000 Kč

48 756 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 114 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Plavy, okres Jablonec nad Nisou

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1891 m²Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Lužecká 350, Raspenava

1 796 450 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1346 m²Prodej stavebního pozemku 1346 m²
Prodej stavebního pozemku 1346 m²
Prodej stavebního pozemku 1346 m²

Prodej stavebního pozemku 1346 m²

Mařenice, Mařenice

1 990 000 Kč

1 478 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej stavebního pozemku 3940 m²Prodej stavebního pozemku 3940 m²
Prodej stavebního pozemku 3940 m²
Prodej stavebního pozemku 3940 m²

Prodej stavebního pozemku 3940 m²

Horní Řasnice, okres Liberec

1 384 000 Kč

351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2741 m²Prodej stavebního pozemku 2741 m²
Prodej stavebního pozemku 2741 m²
Prodej stavebního pozemku 2741 m²

Prodej stavebního pozemku 2741 m²

Stvolínky, okres Česká Lípa

1 800 000 Kč

1 580 000 Kč

576 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 114 nemovitostí