okres Most

Nemovitosti na prodej Litvínov s cenou do 16 mil. Kč

Do 16 mil. Kč

15 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Gluckova 234, Litvínov - Janov

1 399 000 Kč

18 653 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 35 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Hamerská, Litvínov

749 900 Kč

735 000 Kč

9 304 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

K Loučkám, Horní Litvínov, Litvínov

2 690 000 Kč

44 098 Kč/m2

Prodej domu 308 m², pozemek 1634 m²Prodej domu 308 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1634 m²

Prodej domu 308 m², pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

12 500 000 Kč

9 990 000 Kč

32 435 Kč/m2

Prodej domu 268 m², pozemek 902 m²Prodej domu 268 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 902 m²

Prodej domu 268 m², pozemek 902 m²

Janovská, Litvínov

6 190 000 Kč

5 990 000 Kč

22 351 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 35 nemovitostí