Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

333 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, okres Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 360 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1500 m²Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 650 000 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 56 m²Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²

Prodej bytu 3+kk 56 m²

Březová, Karviná

2 710 000 Kč

48 393 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Horní Město, okres Bruntál

3 490 000 Kč

17 450 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Aleše Hrdličky, Ostrava

4 499 000 Kč

71 413 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Karlovice, okres Bruntál

4 370 000 Kč

4 200 000 Kč

91 304 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1348 m²Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 225 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1347 m²Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 226 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Hynčice 203, Město Albrechtice

1 690 000 Kč

52 813 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lumírova, Ostrava

4 790 000 Kč

4 720 000 Kč

70 448 Kč/m2

1...121314...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 360 nemovitostí