Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1301 m²Prodej stavebního pozemku 1301 m²
Prodej stavebního pozemku 1301 m²
Prodej stavebního pozemku 1301 m²

Prodej stavebního pozemku 1301 m²

Horní Suchá, okres Karviná

2 150 000 Kč

2 100 000 Kč

1 614 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 366 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1022 m²Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

3 014 900 Kč

2 950 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

E. F. Buriana 2043/3, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

51 800 Kč/m2

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Slezská, Řepiště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

3 051 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Okružní, Český Těšín

1 470 000 Kč

50 690 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Zdeňka Štěpánka 1880/6, Ostrava - Poruba

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

59 036 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1771 m²Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Hnojník

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

1 858 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 90 m²Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²

Prodej bytu 2+1 90 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

3 990 000 Kč

3 949 000 Kč

43 878 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Na Výsluní, Orlová

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

40 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Stonava, okres Karviná

1 800 000 Kč

1 590 000 Kč

1 581 Kč/m2

1...171819...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 366 nemovitostí