Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1019 m²Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Rudná pod Pradědem, okres Bruntál

2 500 000 Kč

2 300 000 Kč

2 257 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 369 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Hlavní třída, Město, Havířov

3 700 000 Kč

3 490 000 Kč

72 708 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 495 000 Kč

2 295 000 Kč

1 829 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Václava Jiřikovského 139/28, Ostrava - Dubina

4 640 000 Kč

4 590 000 Kč

58 101 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 51 m²Prodej bytu 3+kk 51 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m²

Prodej bytu 3+kk 51 m²

Na Pastvisku 1491/12, Opava - Kateřinky

3 050 000 Kč

59 804 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 2174 m²Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Třinec, Frýdek-Místek

2 600 000 Kč

1 196 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Dr. Martínka, Hrabůvka, Ostrava

4 350 000 Kč

4 150 000 Kč

64 844 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

58 308 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej bytu 1+1 28 m²Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²

Prodej bytu 1+1 28 m²

Ježkova 1343/2, Ostrava - Poruba

2 650 000 Kč

2 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Horní Životice 61, Horní Životice

3 300 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
1...567...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 369 nemovitostí