Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

150 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 4622 m²

Velká Štáhle, okres Bruntál

1 850 000 Kč

1 750 000 Kč

15 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 662 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1738 m²Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 300 000 Kč

1 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Na Bochetě, Mořkov

1 790 000 Kč

11 623 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²

Zátor 163, Zátor

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

21 652 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Zengrova, Ostrava

2 940 000 Kč

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 1+1 37.83 m²Prodej bytu 1+1 37.83 m²
Prodej bytu 1+1 37.83 m²
Prodej bytu 1+1 37.83 m²

Prodej bytu 1+1 37.83 m²

Břustkova, Ostrava

2 390 000 Kč

63 177 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1228 m²Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Dětmarovice, okres Karviná

1 950 000 Kč

1 700 000 Kč

1 384 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 650 000 Kč

22 917 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Lomnice, Lomnice

1 390 000 Kč

10 146 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej stavebního pozemku 1695 m²Prodej stavebního pozemku 1695 m²
Prodej stavebního pozemku 1695 m²
Prodej stavebního pozemku 1695 m²

Prodej stavebního pozemku 1695 m²

Karlovice ve Slezsku

2 990 000 Kč

1 764 Kč/m2

1...131415

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 662 nemovitostí