Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1553 m²Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Brumovice, okres Opava

2 795 400 Kč

1 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 400 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Orlová, okres Karviná

2 300 000 Kč

33 824 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 529 m²Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²

Prodej stavebního pozemku 529 m²

Domky 131, Otice

2 190 000 Kč

4 140 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2500 m²Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 499 000 Kč

2 299 000 Kč

920 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1607 m²Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 220 874 Kč

1 382 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1578 m²Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 108 208 Kč

1 336 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1587 m²Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 047 230 Kč

1 290 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1301 m²Prodej stavebního pozemku 1301 m²
Prodej stavebního pozemku 1301 m²
Prodej stavebního pozemku 1301 m²

Prodej stavebního pozemku 1301 m²

Horní Suchá, okres Karviná

2 150 000 Kč

2 100 000 Kč

1 614 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

E. F. Buriana 2043/3, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

51 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jesenická, Vrbno pod Pradědem

2 599 000 Kč

2 299 000 Kč

36 492 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 400 nemovitostí