Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Beroun s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 596 m²Prodej stavebního pozemku 596 m²
Prodej stavebního pozemku 596 m²
Prodej stavebního pozemku 596 m²

Prodej stavebního pozemku 596 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

5 490 000 Kč

9 211 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 318 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Tovární, Beroun

4 950 000 Kč

115 116 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Pražská, Vráž

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

59 920 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²

Prof. Krbce 73, Tmaň

6 250 000 Kč

5 990 000 Kč

51 638 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

V Hlinkách 984/18, Beroun-Město

4 450 000 Kč

120 270 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Náměstí Joachima Barranda, Beroun-Centrum

6 299 000 Kč

110 509 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Havlíčkova 764, Zdice

5 799 000 Kč

5 399 000 Kč

78 246 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

Otmíče 5, Otmíče

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

Prodej domu 80 m²Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²

Prodej domu 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3703 m²Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Chlustina, okres Beroun

5 500 000 Kč

4 810 000 Kč

1 299 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 318 nemovitostí