Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Blansko s cenou do 16 mil. Kč

Do 16 mil. Kč

43 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Louka, okres Blansko

1 890 000 Kč

13 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 213 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Deštná, okres Blansko

8 730 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Legionářská 468, Jedovnice

10 260 000 Kč

81 429 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 462 m²Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²

Prodej stavebního pozemku 462 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 990 000 Kč

12 965 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Deštná, okres Blansko

3 990 000 Kč

25 414 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Knínice 55, Knínice

6 490 000 Kč

48 797 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Jana Stříže 351, Rájec-Jestřebí - Jestřebí

12 900 000 Kč

12 290 000 Kč

97 540 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 213 nemovitostí