Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Blansko s cenou do 24 mil. Kč

Do 24 mil. Kč

48 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 462 m²Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²

Prodej stavebního pozemku 462 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 990 000 Kč

12 965 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Deštná, okres Blansko

3 990 000 Kč

25 414 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Knínice 55, Knínice

6 490 000 Kč

48 797 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Jana Stříže 351, Rájec-Jestřebí - Jestřebí

12 900 000 Kč

12 600 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²

Blansko, okres Blansko

2 419 000 Kč

48 380 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Slatinka 12, Letovice

6 200 000 Kč

5 849 000 Kč

30 784 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1233 m²Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Závist, okres Blansko

3 969 000 Kč

3 763 000 Kč

3 052 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

59 768 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Žďár 102, Žďár

6 300 000 Kč

37 059 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Dobeš
Realitní kancelář: VIKY REAL
Realitní makléř: Jiří Dobeš

Jiří Dobeš

4.7

Realitní kancelář: VIKY REAL
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 209 nemovitostí