Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Vrbice 246, Vrbice

3 489 100 Kč

129 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 254 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Svat. Čecha, Hustopeče

4 490 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

13 690 000 Kč

12 690 000 Kč

41 471 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 423 m²Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²

Prodej stavebního pozemku 423 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 300 000 Kč

5 437 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Perná 304, Perná

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

63 723 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Drnholec, okres Břeclav

4 700 000 Kč

4 600 000 Kč

5 644 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Poštovní 247, Přítluky

6 690 000 Kč

6 500 000 Kč

30 952 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 254 nemovitostí