Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

37 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1274 m²Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Pouzdřany

4 490 000 Kč

3 890 000 Kč

3 053 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 75 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1840 m²Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Františka Kňourka 878, Břeclav

3 900 000 Kč

2 120 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Vrbice 246, Vrbice

3 489 100 Kč

129 226 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 423 m²Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²

Prodej stavebního pozemku 423 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 300 000 Kč

5 437 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Přátelství, Šitbořice

2 490 000 Kč

46 981 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Dlážděná 310, Zaječí

3 885 000 Kč

47 378 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 75 nemovitostí