Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

65 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

13 690 000 Kč

12 690 000 Kč

41 471 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 200 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

21. dubna 515, Valtice

7 490 000 Kč

7 200 000 Kč

64 865 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1524 m²Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Nádražní, Mikulov

24 990 000 Kč

16 398 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Perná 304, Perná

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

63 723 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Drnholec, okres Břeclav

4 700 000 Kč

4 600 000 Kč

5 644 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Poštovní 247, Přítluky

6 690 000 Kč

6 500 000 Kč

30 952 Kč/m2

Prodej domu 267 m²Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²

Prodej domu 267 m²

Hlavní 121, Hlohovec

7 900 000 Kč

29 588 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Bulhary 183, Bulhary

6 237 974 Kč

127 306 Kč/m2

1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 200 nemovitostí