Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

37 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 92 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1524 m²Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Nádražní, Mikulov

24 990 000 Kč

16 398 Kč/m2

Prodej domu 267 m²Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²

Prodej domu 267 m²

Hlavní 121, Hlohovec

7 900 000 Kč

29 588 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Borkovany 287, Borkovany

7 799 000 Kč

65 538 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Jevišovka 237, Jevišovka

7 990 000 Kč

32 218 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 92 nemovitostí