Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1524 m²Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Nádražní, Mikulov

24 990 000 Kč

16 398 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

8 490 000 Kč

3 154 Kč/m2

Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²

Klentnice 8, Klentnice

12 750 000 Kč

10 999 000 Kč

54 721 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²

Lipová 929, Valtice

10 499 000 Kč

45 648 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²

1. května, Mikulov

19 990 000 Kč

14 990 000 Kč

48 355 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 nemovitostí