Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Brno-venkov s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

55 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Dolina, Oslavany

9 890 000 Kč

93 302 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 417 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²

Pasohlávky, okres Brno-venkov

6 864 000 Kč

54 047 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Červený vrch 232, Zastávka

3 830 000 Kč

76 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 570 m²Prodej stavebního pozemku 570 m²
Prodej stavebního pozemku 570 m²
Prodej stavebního pozemku 570 m²

Prodej stavebního pozemku 570 m²

Pasohlávky, okres Brno-venkov

2 300 000 Kč

4 035 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 852 m²Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²

Prodej stavebního pozemku 852 m²

Květinová, Pohořelice

7 900 000 Kč

9 272 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 84 m²Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²

Prodej bytu 2+1 84 m²

Nádražní, Oslavany

5 410 000 Kč

64 405 Kč/m2

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Pravlov 253, Pravlov

10 500 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Přibice 317, Přibice

6 490 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Ořechov, okres Brno-venkov

5 750 000 Kč

4 980 000 Kč

7 781 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Hluboké Dvory 17, Hluboké Dvory

4 443 495 Kč

44 435 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 417 nemovitostí