Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu České Budějovice s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

102 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Mysletínská 178, Ledenice

2 890 000 Kč

2 199 000 Kč

19 634 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 400 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2310 m²Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Rejta, Trhové Sviny

2 750 000 Kč

2 350 000 Kč

1 017 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Mostecká, Týn nad Vltavou

4 500 000 Kč

28 125 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

A. Trägera 266/113, České Budějovice 3

3 400 000 Kč

117 241 Kč/m2

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

V Hliníku 171, Dolní Bukovsko

4 300 000 Kč

25 146 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Havlíčkova 280, Týn nad Vltavou - Malá Strana

3 950 000 Kč

3 850 000 Kč

48 125 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Průběžná 2492/8, České Budějovice 3

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²

Kostelec ev. č. 48, Hluboká nad Vltavou

3 499 000 Kč

97 194 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Suchovrbenské nám. 712/6, České Budějovice 5

4 950 000 Kč

76 154 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Dolní Stropnice ev. č. 10, Římov

1 190 000 Kč

1 100 000 Kč

55 000 Kč/m2

1...345...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 400 nemovitostí