Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Cheb s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

58 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Podhradí, okres Cheb

840 500 Kč

1 092 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Podhradí, okres Cheb

1 028 500 Kč

1 022 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 130 m²Prodej bytu 4+1 130 m²
Prodej bytu 4+1 130 m²
Prodej bytu 4+1 130 m²

Prodej bytu 4+1 130 m²

Evropská 124/23, Cheb

5 500 000 Kč

42 308 Kč/m2

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Chebská 141, Luby

3 799 999 Kč

10 440 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Karlova 2484, Aš

2 290 000 Kč

44 038 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Hroznatova 511/16, Mariánské Lázně - Úšovice

3 610 000 Kč

53 881 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Libá 125, Libá

9 380 000 Kč

8 999 000 Kč

39 469 Kč/m2

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Chebská, Luby

9 500 000 Kč

21 348 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Krátká 191, Velká Hleďsebe

4 250 000 Kč

4 000 000 Kč

32 787 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí