Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Chrudim s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²

Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²

Tuněchody, okres Chrudim

3 490 000 Kč

498 571 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5738 m²Prodej stavebního pozemku 5738 m²
Prodej stavebního pozemku 5738 m²
Prodej stavebního pozemku 5738 m²

Prodej stavebního pozemku 5738 m²

Žumberk, okres Chrudim

5 249 000 Kč

915 Kč/m2

Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Spojovací 228, Ronov nad Doubravou

6 700 000 Kč

6 200 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Cítov 123, Běstvina

8 500 000 Kč

7 900 000 Kč

19 750 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²

Smetanova 435, Chrudim IV

4 890 000 Kč

3 990 000 Kč

27 902 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Rosice 36, Rosice

4 750 000 Kč

9 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Čs. armády 539, Chrudim IV

4 999 000 Kč

64 922 Kč/m2

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Míčov 63, Míčov-Sušice

4 300 000 Kč

30 935 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 nemovitostí