Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Frýdek-Místek s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

76 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Janovice, okres Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²

Komorní Lhotka, okres Frýdek-Místek

2 650 000 Kč

42 742 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 100 000 Kč

54 386 Kč/m2

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 368 100 Kč

3 090 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Komorní Lhotka 87, Komorní Lhotka

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Karla Hynka Máchy, Frýdek-Místek

6 890 000 Kč

94 384 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Harcovská 1482, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

4 700 000 Kč

92 157 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 66 m²Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²

Prodej chaty 66 m²

532, Morávka

4 400 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 60 m²Prodej chaty 60 m²
Prodej chaty 60 m²
Prodej chaty 60 m²

Prodej chaty 60 m²

Čeladná, Frýdek-Místek

3 300 000 Kč

55 000 Kč/m2

1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 nemovitostí