Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Hodonín s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

70 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice, okres Hodonín

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Slunečná, Bzenec

12 990 000 Kč

43 300 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Národní třída, Hodonín

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

1 200 000 Kč

25 532 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Louka, okres Hodonín

2 290 000 Kč

10 409 Kč/m2

Prodej domu 155 m²Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²

Prodej domu 155 m²

Veselá 70, Mutěnice

8 400 000 Kč

54 194 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Hovorany 37, Hovorany

5 142 000 Kč

59 791 Kč/m2

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Kyjovská, Dolní Bojanovice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 93 m²Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²

Prodej bytu 3+kk 93 m²

Nádražní 1598, Dubňany

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

67 634 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 633 m²Prodej stavebního pozemku 633 m²
Prodej stavebního pozemku 633 m²
Prodej stavebního pozemku 633 m²

Prodej stavebního pozemku 633 m²

Žádovice, okres Hodonín

1 990 000 Kč

1 590 000 Kč

2 512 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 nemovitostí