Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Hradec Králové s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

37 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rodov 45, Smiřice

3 950 000 Kč

65 833 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 222 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

třída Edvarda Beneše, Nový Hradec Králové, Hradec Králové

7 800 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

K Zastávce 164/36, Hradec Králové - Pouchov

7 499 000 Kč

57 244 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Škroupova 709/19, Hradec Králové

5 440 000 Kč

118 261 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²

Černilov 487, Černilov

8 100 000 Kč

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 474 m²Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²

Prodej stavebního pozemku 474 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

2 500 000 Kč

5 274 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

Hvozdnice, okres Hradec Králové

4 490 000 Kč

4 430 000 Kč

5 280 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²

Hořiněves, okres Hradec Králové

5 670 000 Kč

69 146 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Spravedlnost 778, Chlumec nad Cidlinou IV

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

51 579 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Severní, Hradec Králové

6 200 000 Kč

6 099 000 Kč

108 911 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 222 nemovitostí