Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Hradec Králové s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

23 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

třída SNP 402/48, Hradec Králové - Slezské Předměstí

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 164 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

144 605 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

144 605 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

11 490 000 Kč

147 308 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

6 900 000 Kč

6 890 000 Kč

5 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Vrchlického, Hradec Králové

6 590 000 Kč

91 528 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²

Kunčice, okres Hradec Králové

14 490 000 Kč

13 490 000 Kč

133 564 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Komenského 264/5, Hradec Králové

6 900 000 Kč

143 750 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Skalice 40, Skalice

12 900 000 Kč

12 400 000 Kč

71 264 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 110 m²Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²

Prodej bytu 4+1 110 m²

Škroupova 471/14, Hradec Králové

8 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 164 nemovitostí